dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Gruszczyn

53 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

53 ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem Gruszczyn

Gruszczyn,wielkopolskie

579 000 zł74,38 m² 7 663,35 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

= = zamień mieszkanie W bloku na lokal Z ogródkiem W willi miejskiej = = = = = = kupujący nie płaci 2 % podatku pcc oraz prowizji = = = = = = pomagamy W uzyskaniu kredytu na zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona, ul. Zorza

Gruszczyn,wielkopolskie

665 500 zł1 331 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta z klauzulą wyłączności. Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 1331 m2, położona w miejscowości Gruszczyn (gm.

Szczegóły ogłoszenia

Dom, ul. Tuwima

Gruszczyn,wielkopolskie

7 200 zł135 m² 53,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Nowoczesny dom 135m | Kameralne osiedle | Gruszczyn k. Poznania Na wynajem komfortowy, wolnostojący dom położony na spokojnym osiedlu w Gruszczynie (ul. Juliana Tuwima). To idealna lokalizacja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Fikusowa

Gruszczyn,wielkopolskie

273 360 zł804 m² 340 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferuję na sprzedaż działki budowlane położone w Gruszczynie w rejonie ul. Katarzyńskiej, gm. Swarzędz. Lokalizacja: doskonała lokalizacja nieopodal centrum Swarzędza, jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

Dom bliźniak, ul. Wieniawskiego

Gruszczyn,wielkopolskie

629 000 zł77,70 m² 8 095,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:166 m²

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna Gruszczyn

Gruszczyn,wielkopolskie

10 500 000 zł102 806 m² 102,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem sprzedaży jest grunt inwestycyjny o powierzchni około 102806 m2 w Gruszczynie w gminie Swarzędz. Przedmiotowa nieruchomość nie jest objęta mpzp natomiast w chwili obecnej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Mechowska

Gruszczyn,wielkopolskie

315 000 zł600 m² 525 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferuję na sprzedaż działkę położona w malowniczej okolicy, w miejscowości Gruszczyn. Działka znajduje się ok 7 minut spacerem do przystanku autobusowego mpk, oraz Swarzędzkiego, autem do.

Szczegóły ogłoszenia

672 750 zł1 495 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta z klauzulą wyłączności. Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 1495 m2, położona w miejscowości Gruszczyn (gm.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak, ul. Tuwima

Gruszczyn,wielkopolskie

970 000 zł143 m² 6 783,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:343 m²

> nowoczesne domy z pompą ciepła w cenie 970.000,00 < > Ostatnie lokale w IV etapie < Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę domów w zabudowie bliźniaczej położonych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

575 000 zł77,57 m² 7 412,66 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Działka Gruszczyn

Gruszczyn,wielkopolskie

2 490 000 zł35 000 m² 71,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Widokowa działka przy terenach leśnych, blisko jeziora, z projektem, gruszczyn możliwość zakupu mniejszego terenu! : np 2500 mkw, lub 1,15 ha, unikatowa nieruchomość gruntowa dla klienta premium.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Gruszczyn

Gruszczyn,wielkopolskie

1 150 000 zł20 277 m² 56,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną, teren położony w spokojnej okolicy Gruszczyna gm Swarzędz o powierzchni 2, 0277 ha, kształt regularny, prostokąt, dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka

Gruszczyn,wielkopolskie

1 150 000 zł20 277 m² 56,71 zł/m²

 

 

 

Gruszczyn,wielkopolskie

899 000 zł128 m² 7 002,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:437 m²

Nowa promocyjna cena do końca czerwca 2026 na ostatni budynek z I etapu - 899 000 zł Wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający. Polecam do sprzedaży domy w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Nowowiejskiego

Gruszczyn,wielkopolskie

890 000 zł137 m² 6 499,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Witam! Zakup bezpośrednio od dewelopera * brak pcc * bez prowizji Na sprzedaż oddany do użytku przestronny dom z ogrodem o całkowitej powierzchni działki 415m2 na której stoi 136,94m dom # 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Gruszczyn,wielkopolskie

2 490 000 zł35 000 m² 71,14 zł/m²

 

 

 

Gruszczyn,wielkopolskie

859 000 zł128 m² 6 691,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:437 m²

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa Sprzedający. Polecam do sprzedaży domy w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim na nowo powstającym osiedlu w Gruszczynie koło Swarzędza. Każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Okrężna

Gruszczyn,wielkopolskie

398 400 zł996 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy na sprzedaż znakomicie położoną działkę budowlaną w Gruszczynie pod Swarzędzem. Ustawna działka o powierzchni 996 m2 jest w kształcie zbliżonym do prostokąta. Położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Gruszczyn

Gruszczyn,wielkopolskie

936 000 zł2 600 m² 360 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 2 600 m , idealna jako inwestycja lub miejsce rozwoju działalności. Ta atrakcyjna nieruchomość oferuje niepowtarzalny potencjał, dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gruszczyn

Gruszczyn,wielkopolskie

1 649 000 zł171 m² 9 648,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 055 m²

Wyjątkowy dom w Gruszczynie zielona oaza spokoju pod Poznaniem Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pięknego domu położonego w malowniczym Gruszczynie, tuż pod Poznań. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gruszczyn

Gruszczyn,wielkopolskie

859 000 zł128 m² 6 691,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:437 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Gruszczyn

Gruszczyn,wielkopolskie

1 299 000 zł220 m² 5 904,55 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:garaże w bryle budynku

Doskonały, łatwo rozpoznawalny adres dla firmy! Duży baner reklamowy! Budynek biurowy, biurowo-mieszkalny z możliwością wydzielenia lokalu użytkowego od strony ulicy. Obiekt zlokalizowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Gruszczyn

Gruszczyn,wielkopolskie

935 000 zł700 m² 1 335,71 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Twoja firma potrzebuje metrażu do rozwoju ? To prawdziwa okazja dla przedsiębiorcy! Obiekt magazynowy w niezwykle korzystnej lokalizacji. Istniejące budynki to ok.650-700m2 powierzchni do Twojej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gruszczyn

Gruszczyn,wielkopolskie

1 649 000 zł171 m² 9 648,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 055 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Nowowiejskiego

Gruszczyn,wielkopolskie

559 000 zł71 m² 7 821,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Polecamy! W sprzedaży nowe domy w zabudowie bliźniaczej 71,47 m2 - 81,42m2 (i ostatni gotowy 137 m2 ) w cenie już od 559 000zł. Inwestycja zlokalizowana jest w miejscowości Gruszczyn.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Katarzyńska

Gruszczyn,wielkopolskie

920 000 zł128 m² 7 166,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:437 m²

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający. Polecam do sprzedaży domy w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim na nowo powstającym osiedlu w Gruszczynie koło Swarzędza. Każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Gruszczyn

Gruszczyn,wielkopolskie

935 000 zł2 600 m² 359,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Brzozowy Zakątek! Ostatnia taka lokalizacja w centrum Gruszczyna! Piękna działka pod mini osiedle dla 4-5 domków dwulokalowych. Bierz, buduj i sprzedaj! Polecam Piotr Zielazek tel. Biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gruszczyn

Gruszczyn,wielkopolskie

859 000 zł128 m² 6 691,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:437 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Okrężna

Gruszczyn,wielkopolskie

398 400 zł996 m² 400 zł/m²

 

 

 

Gruszczyn,wielkopolskie

920 000 zł128 m² 7 166,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:437 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Wodna

Gruszczyn,wielkopolskie

15,58 zł/m²77 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Polecam Ofertę najmu lokalu / przestrzeni do zdjęć - studio fotograficzne o pow. 77 m2 przy ul. Wodna 6 w Gruszczynie gm Swarzędz. Dodatkowe informacje: cena podana jest za jeden dzień najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gruszczyn

Gruszczyn,wielkopolskie

859 000 zł128 m² 6 691,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:437 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Mrożka

Gruszczyn,wielkopolskie

999 900 zł93 m² 10 801,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową nieruchomością, która spełni oczekiwania osób szukających komfortu, światła i spokojnego otoczenia. Ten skrajny segment szeregowca położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Gruszczyn,wielkopolskie

999 900 zł93 m² 10 801,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Katarzyńska

Gruszczyn,wielkopolskie

920 000 zł128 m² 7 166,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:437 m²

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający. Nowa promocyjna cena do 30.11.2025 roku na udział w drodze za 1,23 zł brutto. Polecam do sprzedaży domy w zabudowie bliźniaczej w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gruszczyn

Gruszczyn,wielkopolskie

859 000 zł128 m² 6 691,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:437 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Nowowiejskiego

Gruszczyn,wielkopolskie

649 000 zł81 m² 7 998,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:168 m²

Na sprzedaż duży, nowoczesny dom, w spokojnej i świetnie skomunikowanej okolicy. Jeśli cenisz sobie spokój, wolny czas lubisz spędzać aktywnie na świeżym powietrzu, ale chcesz pozostać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Nowowiejskiego

Gruszczyn,wielkopolskie

649 000 zł81 m² 7 998,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:168 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Katarzyńska

Gruszczyn,wielkopolskie

920 000 zł128 m² 7 166,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:437 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Okrężna

Gruszczyn,wielkopolskie

398 400 zł996 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Okrężna

Gruszczyn,wielkopolskie

398 400 zł996 m² 400 zł/m²