Dom, ul. Tuwima

Tuwima, Gruszczyn, wielkopolskie

  • 7 200 zł
  • 135 m²
  • 53,33 zł/m²

Zdjęcie

Marcin Kotwas

Skontaktuj się

Dom, ul. Tuwima

Tuwima, Gruszczyn, wielkopolskie

zaktualizowane:
12 maja 2026

7 200 zł

135 m²

53,33 zł/m²

Dom, ul. Tuwima

Zaktualizowane: 12 maja 2026

7 200 zł 135 m² 53,33 zł/m²

Rodzaj domu:
bliźniak
Liczba pokoi:
5
Powierzchnia działki:
150 m²
Miejsce postojowe:
na podjeździe
Kaucja:
14 400 zł

Rodzaj domu:

bliźniak

Liczba pokoi:

5

Powierzchnia działki:

150 m²

Miejsce postojowe:

na podjeździe

Kaucja:

14 400 zł

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 7 200 zł / miesiąc
  • Dostępny: maj 2026
  • Charakterystyka domu 135 m², 5 pokoi (3 sypialnie), 2 łazienki; stan: bardzo dobry
  • Budynek: bliźniak
  • Działka: 150 m²
  • Powierzchnia dodatkowa: strych
  • Opłaty uzupełniające: kaucja: 14 400 zł
  • Wyposażenie: lodówka, piekarnik, płyta gazowa / elektryczna, zmywarka
  • Kuchnia: z oknem
  • Łazienka: wanna, prysznic
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Miejsce parkingowe: na podjeździe (2 miejsca parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: eXp Poland Sp. z o.o., zaktualizowane: 12.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 258420

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Nowoczesny dom 135m² | Kameralne osiedle | Gruszczyn k. Poznania

Na wynajem komfortowy, wolnostojący dom położony na spokojnym osiedlu w Gruszczynie (ul. Juliana Tuwima). To idealna lokalizacja dla osób, które chcą odpocząć od zgiełku dużego miasta, nie rezygnując z szybkiego dojazdu do Poznania i Swarzędza.

Najważniejsze informacje o domu:
Powierzchnia i Standard: 135 m² przemyślanej, nowoczesnej przestrzeni. (...)

Agent

Marcin Kotwas

665 227...

665 227 454

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

665 227...

665 227 454

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Zostaw telefon, oddzwonimy