dowolna

Nieruchomości Gruszczyn - Oferty sprzedaży nieruchomości

52 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

52 ogłoszenia

398 400 zł996 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy na sprzedaż znakomicie położoną działkę budowlaną w Gruszczynie pod Swarzędzem. Ustawna działka o powierzchni 996 m2 jest w kształcie zbliżonym do prostokąta. Położona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

920 000 zł128,38 m² 7 166,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:437 m²

> do biura oraz zwolniony jest Z podatku pcc 2% < zapraszam Państwa do zapoznania się ze sprzedażą przestronnego i nowoczesnego domu z ogrodem w zabudowie bliźniaczej no nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

609 000 zł77,70 m² 8 095,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:166 m²

= = zamień mieszkanie W bloku na lokal Z ogródkiem W willi miejskiej = = = = = = kupujący nie płaci 2 % podatku pcc oraz prowizji = = = = = = pomagamy W uzyskaniu kredytu na zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł70,16 m² 8 537,63 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

*apartament W willi miejskiej W gruszczynie* *podmiejski klimat W pięknym otoczeniu przyrody* Polecam do sprzedaży lokal mieszkalny położony w budynku w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Działka rolna

Gruszczyn,wielkopolskie

240 000 zł3 200 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka Gruszczyn, ul. Torfowa - 3200 m2 Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przestronnej działki o powierzchni 3200 m2, położonej w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł35 000 m² 71,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Rezerwacja Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 35 000 m , położona w otoczeniu lasu, doliny i w pobliżu jeziora w spokojnej części aglomeracji poznańskiej, zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Gruszczyn,wielkopolskie

2 490 000 zł35 000 m² 71,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Widokowa działka przy terenach leśnych, blisko jeziora, z projektem, gruszczyn możliwość zakupu mniejszego terenu! : np 2500 mkw, lub 1,15 ha, unikatowa nieruchomość gruntowa dla klienta premium.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł220 m² 4 540,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom z funkcją usługową i mieszkalną | Gruszczyn, ul. Swarzędzka Wolnostojący dom o powierzchni ok. 220 m , położony na działce ok. 500 m , zlokalizowany przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

3 644 200 zł5 206 m² 700 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedmiotem sprzedaży jest grunt inwestycyjny o powierzchni około 5206 m2 w Gruszczynie w gminie Swarzędz. Bardzo atrakcyjne położenie w pobliżu ronda w Gruszczynie. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Gruszczyn,wielkopolskie

1 150 000 zł20 277 m² 56,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną, teren położony w spokojnej okolicy Gruszczyna gm Swarzędz o powierzchni 2, 0277 ha, kształt regularny, prostokąt, dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

839 900 zł75,11 m² 11 182,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:116 m²

Willa miejska | 75 m | Gruszczyn | gotowa do zamieszkania Szukasz funkcjonalnego i przytulnego domu w spokojnej, a jednocześnie dobrze skomunikowanej lokalizacji? Ta oferta może być.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł185 m² 10 216,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:860 m²

Komfortowy dom blisko swarzędza, z dostępem do terenów rekreacyjnych Polecam Państwu wygodny dom w Gruszczynie. Wykończony jakościowymi materiałami i bardzo zadbany. Może w nim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

629 000 zł77,70 m² 8 095,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:166 m²

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł136,94 m² 6 499,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Witam! Zakup bezpośrednio od dewelopera * brak pcc * bez prowizji Na sprzedaż oddany do użytku przestronny dom z ogrodem o całkowitej powierzchni działki 415m2 na której stoi 136,94m dom # 5.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł1 690 m² 573,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Polecam Państwu na sprzedaż działkę o powierzchni ok.1690m2 położoną w Gruszczynie gm. Swarzędz, w bliskiej lokalizacji ul Swarzędzkiej. Działka położona jest w okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

265 320 zł804 m² 330 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferuję na sprzedaż działki budowlane położone w Gruszczynie w rejonie ul. Katarzyńskiej, gm. Swarzędz. Lokalizacja: doskonała lokalizacja nieopodal centrum Swarzędza, jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

859 000 zł128,38 m² 6 691,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:437 m²

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa Sprzedający. Polecam do sprzedaży domy w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim na nowo powstającym osiedlu w Gruszczynie koło Swarzędza. Każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł78 m² 7 679,49 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł220 m² 5 904,55 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:360 m²

Odkryj niepowtarzalną okazję dla Twojego biznesu - nieruchomość o wyjątkowym potencjale i świetnej lokalizacji! Prezentujemy przestronny, funkcjonalny budynek biurowo-mieszkalny, który można.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł600 m² 525 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferuję na sprzedaż działkę położona w malowniczej okolicy, w miejscowości Gruszczyn. Działka znajduje się ok 7 minut spacerem do przystanku autobusowego mpk, oraz Swarzędzkiego, autem do.

Szczegóły ogłoszenia

1 253 000 zł1 790 m² 700 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Oferta na wyłączność-tylko w Mdom! Przedmiotem sprzedaży jest działka inwestycyjna o powierzchni około 1790 m2 w Gruszczynie w gminie Swarzędz. Bardzo atrakcyjne położenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

559 000 zł73,74 m² 7 580,69 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł1 273 m² 408,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1273 m , położona w samym centrum Gruszczyna, ale oddalona od głównej drogi. Dojazd prywatną drogą wewnętrzną. W bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł170,90 m² 9 356,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 055 m²

Wyjątkowy dom w Gruszczynie zielona oaza spokoju pod Poznaniem Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pięknego domu położonego w malowniczym Gruszczynie, tuż pod Poznań. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł2 052 m² 414,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka rezydencjonalna W dolinie cybiny! Polecam Państwu na sprzedaż pięknie położoną działkę budowlaną w Gruszczynie ( gm. Swarzędz) o powierzchni 2052m2 ze stawem.

Szczegóły ogłoszenia

665 500 zł1 331 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta z klauzulą wyłączności. Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 1331 m2, położona w miejscowości Gruszczyn (gm.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

609 000 zł74,38 m² 8 187,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:105 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł77,70 m² 7 451,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:209 m²

= = = zamień mieszkanie W bloku na lokal Z ogródkiem W willi miejskiej = = = = = = kupujący nie płaci 2 % podatku pcc oraz prowizji = = = = = = pomagamy W uzyskaniu kredytu na zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 000 zł74,38 m² 7 918,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:105 m²

Szczegóły ogłoszenia

672 750 zł1 495 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta z klauzulą wyłączności. Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 1495 m2, położona w miejscowości Gruszczyn (gm.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł73,74 m² 7 173,85 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

559 000 zł76,30 m² 7 326,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:110 m²

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł81,14 m² 7 628,79 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Witam! Zakup bezpośrednio od dewelopera * brak pcc * bez prowizji Na sprzedaż przestronny szereg z ogrodem 231m2 i 4 pokojami, garderobą i dwiema łazienkami! * spokojne obrzeża Poznania.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł143 m² 6 783,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:343 m²

Oferta deweloperska: bez dodatkowej prowizji! bez podatku pcc! ale z deweloperską gwarancją jakości! Oferta skierowana głównie dla osób pragnących zamieszkać na kameralnym, bezpiecznym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 000 zł74,38 m² 7 663,35 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł1 678 m² 578,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

= na sprzedaż działka budowlana = = miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego = = Wszystkie media = Na sprzedaż działka budowlana położona w pod swarzędzkim Gruszczynie. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł2 052 m² 414,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka z Warunkami Zabudowy i oczkiem wodnym położona w Dolinie Cybiny, na skrzyżowaniu ulic Nad Rozlewiskiem i Na Stoku w pierwszej linii zabudowy z widokiem na rozlewiska.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł81,14 m² 7 628,79 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Witam! Zakup bezpośrednio od dewelopera * brak pcc * bez prowizji Na sprzedaż przestronny dwupoziomowy szereg z ogrodem 231m2 i 4 pokojami, garderobą i dwiema łazienkami! Szukasz innego.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł74,38 m² 8 053,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:111 m²

= ostatni wolny lokal Z III etapu = = = zamień mieszkanie W bloku na lokal Z ogródkiem W willi miejskiej = = = = = = kupujący nie płaci 2 % podatku pcc oraz prowizji = = = = = =.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

619 000 zł70,16 m² 8 822,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:111 m²

> na sprzedaż lokale mieszkalne Z ogródkiem W atrakcyjnej lokalizacji < > to już IV etap inwestycji <

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł4 500 m² 195,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego łowiska wędkarskiego z domkiem rekreacyjnym w Gortatowie przy ul. Darniowej 40 - właściciel rozważa.